,

Kosh Bamboo – Gold Stella Night Blue

Nobodinoz
Availability:

3 stok


Koshi shumë funksional i rrobave, lojrave dhe sendeve të tjera të dhomës, prej 100% pambuk!

Mund të lahet në lavatriçe!

Përmasa Large: ø 42 cm x 60 cm i lartë 

6,500L

3 stok

Loading...
Përmasa 60 × 42 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kosh Bamboo – Gold Stella Night Blue”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…