, ,

Kopshti me fruta & perime – Magnetik, Janod

Janod
Availability:

4 stok


Mosha: 3 vjeç

Vareni tabelën magnetike në mur (ose mbi tavolinë) dhe nisni të mbillni në kopsht fruta e perime!

Mund të kompozoni një kopsht fantastik me 70 pjesë magnetike.

Përfshihet një poster edukativ i dyanshëm në 6 gjuhë.

Materiali: Dru

Përmasa: 42 x 30 cm

***

Janod është një ndër markat më tradicionale dhe simbolike franceze, e cila që nga viti 1975 krijon dhe prodhon lojra druri, lojra edukative dhe argëtuese bazuar në prototipe origjinale.***

Disa nga lojrat klasike të Janod janë aq popullore në Francë, sa duket të mbash në dorë një pjesë historie që kanë shënuar fëmijërinë e shumë brezave. 

Për të sjell një lojë të re, duhet 1 vit nga idea fillestare dhe hedhja në treg. 

Lojrat janë të trashëgueshme. Lojrat dhe paketimet janë punuar me dru apo materiale të riciklueshme. 

3,500L

4 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kopshti me fruta & perime – Magnetik, Janod”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…