-42% Sold out!
,

Komodinë Loft White

Quax
Availability:

S’ka stok


Komodina klasike Loft White nga Quax, elegante dhe sirtarët me plot hapësirë të brendshme.

Përbëhet nga 2 sirtarë me hapje-mbyllje me shtypje, dhe 3 ndarje më të vogla të hapura. Këmbët prej druri.

Kombinoheni me Krevatin Loft White.

Në përputhje me EN 716:2017
Përmasat e jashtme: L86 x W48 x H92 cm

26,000L 44,500L

Sold out!

Përmasa 86 × 48 × 92 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Komodinë Loft White”

There are no reviews yet.