,

Komodinë e vogël Retro Rio White + njësi ndërrimi

Childhome
Availability:

2 stok (mund të paraporositet)


PRODUKT I PARAPOROSITUR 

Komodina e vogël Retro Rio ka një dizajn modern, me një pamje të freskët.

Këmbët prej druri i japin një pamje të gjallë dhe unike. Sirtarët janë të pajisur me një sistem mbylljeje të butë, pa zhurmë. 

Njësia e ndërrimit mund të hiqet. 

Përfshin:

  • Komodinën me 3 sirtarë
  • Njësinë e ndërrimit (pa dyshekun)

Materiali: MDF, këmbët dru

  • Përmasa: 90 e gjatë x 50 e gjerë x 90 cm e lartë
  • Prodhuar Antwerp, Belgjikë

66,500L

2 stok (mund të paraporositet)

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Komodinë e vogël Retro Rio White + njësi ndërrimi”

There are no reviews yet.