-22%
, ,

Komardare e madhe – Sirena Gold

SunnyLife
Availability:

6 stok


Për t’u shijuar nga fëmijë dhe të rritur! Komardarja mban deri 100kg!

Është koha për një stil të ri në plazh! Mund të shtriheni apo të notoni me të. E kthen pishinën apo detin në një aventurë më të madhe! Për t’u shijuar nga fëmijë dhe të rritur bashkë!

  • Komardarja e madhe 1.3m x 60 cm
  • Pullë për riparim në rast shpimi
  • PVC e qëndrueshme 0. 20mm
  • PVC jo toksike, pa Phthalate

Zgjidhni materialet PVC jo toksike për fëmijët tuaj, të cilësisë së lartë. Dyshekët tanë të plazhit tashmë mund t’ju shoqërojnë me pushimet tuaja ndër vite! Ato janë rezistente në ujë dhe sfidojnë edhe fëmijët më trazovaçë!

***

Lilú Kids është rishitës i autorizuar i produkteve origjinale nga Sunnylife Australia. 

 

3,500L 4,500L

6 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Komardare e madhe – Sirena Gold”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…