Sold out!

Komardare, Baby, Limonë – KS

Availability:

S’ka stok


Linja e komardareve luksoze nga Konges Slojd!

Të çertifikuara sipas standardeve të KE EN-71-1, 0 toksina dhe 0 Phthalate. 

  • Komardarja e parë për fëmijë të vegjël përdoret deri 15kg.
  • E gjerë 65cm, mjaftueshëm për të mos lejuar dallgët e vogla të afrohen tek fytyra e bebushit në ujë!
  • Ulësja komode, me mbështetëse për rehati maksimale.

4,500L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Komardare, Baby, Limonë – KS”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…