-30%
, , , ,

Kolltuk Louise Club

Lilliputiens
Availability:

12 stok


Një kolltuk rozë, elegant dhe me shumë detaje, në veçanti e rehatshme, me motivet e personazhit të Lilliputiens Louise Unicorn.

Princesha juaj e vogël do ta adhurojë në dhomën apo këndin e saj në shtëpi.

8,800L 12,600L

12 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kolltuk Louise Club”

There are no reviews yet.