, ,

Kolazhi – Insektet (+7vj)

Djeco
Availability:

4 stok


Mosha: 7-12 vjeç

Palosni fletët dhe krijoni në 3D 4 insekte madhështore, me karton shkëlqyese dhe ngjyra të cilësisë së lartë! Në fund, mund t’i varni në mur!

Çdo gjë që ju duhet për këtë aktivitet janë në kuti: ngjitës, biadeziv, karton. 

2,400L

4 stok

Loading...
Mosha

Marka

Materiali

Letër

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kolazhi – Insektet (+7vj)”

There are no reviews yet.