Sold out!
, ,

Kolazhi – Plot me stickers!

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 3-6 vjeç

Nxisni kreativitetin dhe lëreni të lirë imagjinatën për të krijuar karakteret e kafshëve me këtë set të pasur nga Djeco!

Sfonde të bukura e të mëdha kartoni me kafshë dhe zarfe plot me elementë dekorues!

Përmban:

  • 4 kartonë të mëdhenj për kompozim
  • 4 zarfe me shumë elementë për t’u ngjitur
  • 1 ngjitës
  • libër udhëzimesh me ngjyra.

2,800L

Sold out!

Compare
Përmasa 29 × 4 × 23 cm
Mosha

,

Marka

Materiali

Mix

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kolazhi – Plot me stickers!”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…