, ,

Krijoni portretet e familjes

Djeco
Availability:

5 stok


Mosha: 3-6 vjeç

Krijoni 3 portretet e familjes së kafshëve me këtë kolazh nga Djeco. Duke përdorur shumëllojshmërinë e elementeve, kompozoni dhe ngjisni ato për të krijuar 3 karaktere të ndryshme në familje.

Ky grup është i përsosur për zhvillimin e shkathtësisë, aftësive të shkëlqyera motorike dhe njohjen e formës. Në veçanti, nxit kreativitetin dhe kompozimin e lirë tek fëmijët.

  • Përmban 3 kartona të mëdhenj me sfondet për kompozim
  • 76 stickers dhe elementë të tjerë dekorativ
  • Ngjitës
  • Libër udhëzimesh.

Design nga Pascale Estellon

2,600L

5 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Krijoni portretet e familjes”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…