, ,

Kolazh me fletë – Sweet Nature

Djeco
Availability:

5 stok


Mosha: 3-6 vjeç

Çfarë ndodh këtu?

Mbi sfondet e ilustruara, fëmijët ngjisin copa tekstile për të krijuar një poster të bukur me temën e kafshëve në habitatin e tyre.

Një aktivitet manual, që zhvillon shkathtësinë dhe kreativitetin e fëmijëve.

Set përmban: 

  • 4 sfonde;
  • 120 forma me adeziv për t’u ngjitur
  • udhëzuesin e pandashëm në çdo kuti Djeco! 

Design-i nga Ellen Giggenbach

2,100L

5 stok

Loading...
Përmasa 23 × 23 × 4 cm
Mosha

Marka

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kolazh me fletë – Sweet Nature”

There are no reviews yet.