Sold out!
, ,

Kolazh – Me dritarëza

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 3-6 vjeç 

Set i ri plot ngjyra nga Djeco 2020.

Fëmija duhet të palosi, të ngjisë adezivët e vegjël për të krijuar personazhe dhe histori pas dritarëzave të vogla.

Seti përmban: 4 karta të ndryshme me dritarëza që palosen, plot gjëra për të ngjitur, një shkop ngjitës dhe udhëzimet.

Design-i nga Edouard Manceau

1,800L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kolazh – Me dritarëza”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…