, ,

Kolazh 18M – Habitatet

Djeco
Availability:

5 stok


Mosha: 18muaj – Kolazhet e para përshtatur në këtë set edhe për më të vegjëlit!

Ky set mund të jetë prezantimi i parë me teknikën ngjit & krijo!

Ka forma të mëdha për t’u mbajtur lehtë në duart e vogla, shkëputen menjëherë. Figurat lyen me adeziv, edhe ai dizenjuar për më të vegjëlit. Figurat ngjiten mbi ilustrime të bukura, duke plotësuar 4 sfonde sipas habitatit të kafshëve.

Përmban: 4 sfonde të ilustruara (21 x 28 cm), 4 fletë kartoni me format e kafshëve të prera gati, 1 tubetë ngjitësi dhe 1 broshurë shpjeguese me ngjyra.

2,500L

5 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kolazh 18M – Habitatet”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…