, ,

Kinoptik – Robotët lëvizës 60pjs

Djeco
Availability:

3 stok


Mosha: 6-10vjeç

Përdorni imagjinatën dhe krijimtarinë tuaj për të ndërtuar qytetet magjike me këtë lojë shumë të vecantë e origjinale të Djeco! Përdorni pjesët formuese për të ngritur ndërtesa të mrekullueshme dhe shikoni se si vijnë në jetë me fletët optike.

Përfshin: 123 pjesë formuese, 1 bord krijimi, 2 fletë optike dhe një manual udhëzimi.

Ndiqni videon për më tepër udhëzime:

4,200L

3 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kinoptik – Robotët lëvizës 60pjs”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…