,

Këpucë Minnie Coeur Glitter Red

Konges Slojd

Jepni një efekt magjik e përrallor veshjeve tuaja me këpucët e kuqe plot shkëlqim! Zbukuruar me një zemër para!

Kanë një shtresë sfungjeri ultra të butë e të trashë, për ta mbështetur këmbën si në pambuk!

  • Sholla: gomë termoplastike

 

 

14,800L

Prioriteti:

Compare

Masat sipas gjatësisë së këmbës:

Nr. 21 – 139 mm.
Nr. 22 – 145 mm.
Nr. 23 – 152 mm.
Nr. 24 – 157 mm.
Nr. 25 – 167 mm.
Nr. 26 – 172 mm.
Nr. 27 – 178 mm.
Nr. 28 – 189 mm.
Nr. 29 – 197 mm.
Nr. 30 – 200 mm.
Nr. 31 – 205 mm.
Nr. 32 – 211 mm.
Nr. 33 – 218 mm.
Nr. 34 – 224 mm.
Nr. 35 – 230 mm.

SKU: N/A Kategori: ,
Marka

Numri

, , , , , , , , , , ,

Mirëmbajtja

Përdorni krem lëkure për të hidratuar lëkurën dhe rifreskuar ngjyrën.  Mos përdorni leckë të lagur për t'i pastruar. Jepini kohë të thahet çdo papastërti dhe më pas, hiqeni me furcë apo pecetë të thatë. 

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Këpucë Minnie Coeur Glitter Red”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…