,

Këpucë Lëkure – Grey Heart

Konges Slojd

Këpucë të lehta, me lëkurë të butë e ngjyrë pastel gri, me një zemër, nga Konges Sløjd.

  • Këmba mbështet mbi një shollë të butë e të trashë, për komoditet maksimal që nga masat e vogla 21, për hapat e parë.
  • Mos harroni të hidratoni lëkurën për jetëgjatësinë e ngjyrës me krem për këpucë lëkure.

 

 

12,300L

Prioriteti:

Compare

Masat sipas gjatësisë së këmbës:

Nr. 21 – 139 mm.
Nr. 22 – 145 mm.
Nr. 23 – 152 mm.
Nr. 24 – 157 mm.
Nr. 25 – 167 mm.
Nr. 26 – 172 mm.
Nr. 27 – 178 mm.
Nr. 28 – 189 mm.
Nr. 29 – 197 mm.
Nr. 30 – 200 mm.
Nr. 31 – 205 mm.
Nr. 32 – 211 mm.
Nr. 33 – 218 mm.
Nr. 34 – 224 mm.
Nr. 35 – 230 mm.

SKU: N/A Kategori: ,
Marka

Numri

, , , , , , , , , , ,

Mirëmbajtja

Përdorni krem lëkure për të hidratuar lëkurën dhe rifreskuar ngjyrën.  Mos përdorni leckë të lagur për t'i pastruar. Jepini kohë të thahet çdo papastërti dhe më pas, hiqeni me furcë apo pecetë të thatë. 

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Këpucë Lëkure – Grey Heart”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…