,

Karrocë kukullash me djep – Marche de Fleur

Availability:

2 stok


Mosha: 3 vjeç

Karroca vintage për kukulla, vjen me djep dhe kosh, për të nxjerrë shëtitje kukullat dhe lodrat e tjera,

  • Mund të paloset dhe hapet lehtësisht;

Materiali: Pambuk organik dhe hekur, prodhuar me materiale ekologjike, miqësore me ambientin dhe pa kimikate.

16,000L

2 stok

Loading...
Peshë 3.8 kg
Përmasa 82 × 42 × 71 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karrocë kukullash me djep – Marche de Fleur”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…