, ,

Karrigia Arushi

Tender Leaf

Karrigia e drurit nga Tender Leaf Toys, ilustruar si një arush, me detaje të zeza e të bardha mbi ngjyrën natyrale të drurit.

Materiali: Dru dhe bojra me bazë ujë

***

Tender Leaf Toys mbjell një pemë të re për çdo pemë që përdor për të prodhuar lojrat dhe mobiliet e tyre për fëmijë!

9,600L

Loading...
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karrigia Arushi”

There are no reviews yet.