Sold out!
, , ,

Karrige Stol – Janod

Janod
Availability:

S’ka stok


Mosha: 12 muaj 

Karrigia prej druri nga Janod është një aksesorë i domosdoshëm për fëmijët në rritje, Përdoret nga moshat shumë të vogla me mbështetësen me dy kunja. Më pas, kunjat hiqen dhe ripërdoren për të zgjatur këmbët e karriges, e cila shndërrohet në stol me rritjen e fëmijës.

Materiali: Dru qershie, bojra ujë

***

Janod është një ndër markat më tradicionale dhe simbolike franceze, e cila që nga viti 1975 krijon dhe prodhon lojra druri, lojra edukative dhe argëtuese bazuar në prototipe origjinale.

Disa nga lojrat klasike të Janod janë aq popullore në Francë, sa duket të mbash në dorë një pjesë historie që kanë shënuar fëmijërinë e shumë brezave. 

Për të sjell një lojë të re, duhet 1 vit nga idea fillestare dhe hedhja në treg. 

Lojrat janë të trashëgueshme. Lojrat dhe paketimet janë punuar me dru apo materiale të riciklueshme. 

6,200L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karrige Stol – Janod”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…