,

Karrige ngrënie – Lambda 3, Stone Grey

Childhome
Availability:

2 stok


Mosha: 6muaj – 99 vjeç

E lartë nga dyshemeja: 85cm

Lambda 3 – gjenerata e karrigeve që rriten me bebin! 

Mund të shijoni karrigen Lambda 3 për vite. Ajo ndryshon dhe përshtatet nga një karrige për bebushat kur nisin ushqimin, në karrige për fëmijë të mëdhenj! Detajet e përpunimit të drurit janë perfekte nga mjeshtrat belg të mobilieve për fëmijë Childhome. 

Ulësja dhe mbështetësja e këmbëve janë lehtësisht të rregullueshme sipas lartësisë së dëshiruar me një spostim, pa përdorimin e vidave. Përshtateni karrigen sipas moshës së fëmijës (karrigia mban deri ne 86kg) dhe ndryshojini funksionin sipas nevojës: për të ngrënë, për të bërë detyrat, për të pikturuar, për të bërë një puzzle etj., etj..

Tabakaja e ngrënies dhe mbulesa plastike mbrojtëse janë të përfshirë. Tabakaja mund të rrotullohet në pjesën e prapme.

Siguria e qëndrimit të bebushave më të vegjël në karrige?

  • Një rrip sigurie me 5 elementë 
  • Mbrojtësja ballore prej druri
  • Të dy këta elementë mund të hiqen lehtësisht nga karrigia pasi fëmija të jetë më i rritur

Lambda ndryshon bashkë me ju!

Plotësojeni me një jastëk të bukur e të rehatshëm nga koleksioni jonë!

26,000L

2 stok

Loading...
Peshë 9 kg
Përmasa 49 × 51 × 85 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karrige ngrënie – Lambda 3, Stone Grey”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…