,

Karficat – Flora

Mimi & Lula
Availability:

6 stok


Flutura dhe shumë lule! Për një efekt të komplikuar, shumëngjyrësh, shumë kontraste dhe materiale të ndryshme, e prap elegante!

  • Përmban 4 karfica në dy sete me madhësi të ndryshme: 2 të mëdha me lule 4.5cm; dhe 2 janë të vogla 2.5cm me flutura.

1,380L

6 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karficat – Flora”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…