,

Karfica Star Bar

Availability:

6 stok


Set me karfica me nga një yll mbi krye. Karfica e mbështjellë nga jashtë me saten, ndëra ylli bën kontrast prej shkëlqimit 

  • Seti përmban 4 karfica me stile dhe ngjyra të ngjashme;

1,360L

6 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karfica Star Bar”

There are no reviews yet.