Sold out!
,

Karfica Martha Multi

Availability:

S’ka stok


Set me karfica të vogla shumëngjyrëshe. Karfica e mbështjellë nga jashtë me të njejtin material dhe ngjyrë, porsi fjongoja sipër.

  • Seti përmban 5 karfica;
  • Materiali saten.

1,390L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karfica Martha Multi”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…