Karfica, Re dhe Balona

Mimi & Lula
Availability:

5 stok


Re shkëlqyese dhe balona me ngjyra mbi dy karfica me ngjyra të lehta pastel. 

  • Mbi kapëse 45mm.
  • Seti përmban 4 karfica: dy me re dhe dy me balona.

Ideale për çdo rast, për shkollë apo shëtitje. 

1,380L

5 stok

Loading...
Marka

Materiali

50%PLASTIC, 30%POLYESTER (WOVEN), 20%IRON

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karfica, Re dhe Balona”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…