,

Karfica, Kërmillë & Lule

Mimi & Lula
Availability:

6 stok


Mund të fantazojmë edhe më shumë me Mimi & Lula dhe të vendosim mbi flokë kërmillë simpatikë, si dhe lule të stilizuara me ngjyra të buta, mbi kapëse të errëta.

  • Përmban 4 karfica në dy sete me madhësi të ndryshme: 2 të mëdha 4.5cm me kërmill dhe 2 janë të vogla 2.5cm me lule.

1,380L

6 stok

Loading...
Përmasa 5 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karfica, Kërmillë & Lule”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…