,

Fjongo flokësh Oversize – Nellie

Konges Slojd
Availability:

5 stok


Mosha: 3 vjeç

Fjongo flokësh, pak oversize, e bukur dhe romantike!

1,800L

5 stok

Marka

Materiali

50%PLASTIC, 30%POLYESTER (WOVEN), 20%IRON

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Fjongo flokësh Oversize – Nellie”

There are no reviews yet.