Karfica, Over the Rainbow Pink

Mimi & Lula
Availability:

5 stok


Karfica me yje dhe ylber, me një paletë ngjyrash të ngrohta.

Ideale për çdo kombinim.

  • Përmban 4 karfica fjongo në dy madhësi të ndryshme: 2 karfica 45mm me ylber dhe 2 karfica me yje mbi kapëse 35mm.

1,380L

5 stok

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karfica, Over the Rainbow Pink”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…