Karfica, Over the Rainbow

Mimi & Lula
Availability:

1 stok


Karfica me yje dhe ylber, në ngjyra të errëta, por me shumë shkëlqim dhe kontrast mbi krye, me yje dhe ylber!

Mund t’i kombinoni e t’i vendosni të gjitha së bashku!

  • Përmban 4 karfica
  • Gjatësia 4.5cm

1,380L

1 stok

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karfica, Over the Rainbow”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…