,

Karfica – Bunny Ears

Mimi & Lula
Availability:

5 stok


Set me dy karfica, lidhur si dy veshë të vegjël lepurshash ngritur sipër. Në ngjyra të lehta dhe material të butë lino.

Perfekte për t’u vendosur së bashku ose veç e veç.

  • Përmban 2 karfica të mëdha 3.5cm

 

1,380L

5 stok

Loading...
Marka

Materiali

60% hekur, 40% POLYURETHANE(PU)

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karfica – Bunny Ears”

There are no reviews yet.