-47% Sold out!
, ,

Kangur – Trumzë

Konges Slojd
Availability:

S’ka stok


Kanguri modern, ngjyrë trumëze, me material kadife.

  • Për fëmijë nga 3 kg – 12 kg.
  • Ergonomik

Teknikisht i studiuar për një pozicion korrekt të fëmijës direkt pas lindjes: gjunjtë, qafa dhe shtylla kurrizore janë të relaksuara.

Rripi i mesit ka një shtresë të butë për të shpërndarë peshën dhe siguruar rehati për nënën apo babain që vesh kangurin.

Vjen me manualin e tij të udhëzimit. Shihneni këtu >  Manuali

7,800L 14,800L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kangur – Trumzë”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…