-30%
, ,

Jumpsuit Blue Bell

Konges Slojd
Availability:

10 stok


Jumpsuit i bukur nga Konges Slojd, 100% pambuk organik, ulrta i butë dhe i shëndetshëm për t’u veshur përditë nga vajzat e vogla.

Zgjidhni masën nga 12 muaj në 8 vjeç.

***

Masat daneze janë përgjithësisht “fit to size” – zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës.

3,940L 5,640L

Spastroje
Marka

Konges Slojd

Materiali

100% Pambuk

Masa

12m, 18m, 2vj, 3vj, 4vj, 5-6vj, 7-8 vjeç

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Jumpsuit Blue Bell”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…