,

Jumpo Gigi

Djeco
Availability:

5 stok


Mosha 3-6 vjeç

ø45cm

Një top i shndritshëm i verdhë, me dy veshë, që shërbejnë si dorezë, që të kërcejnë fëmijët e vegjël!

E shkëlqyeshme për ndërtimin e aftësive motorike të mëdha dhe balancim.

  • ø45cm
  • Gjysma e poshtme përmban një shirit që shmang rrëshqitje.
  • Duhet fryrë. Pompa nuk përfshihet.

2,500L

5 stok

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Jumpo Gigi”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…