-27%
, ,

Jorgan 100×140, me kapok – Konges Sløjd

Konges Slojd
Availability:

1 stok


Jorgani i përkryer për të sapolindur dhe fëmijë nga marka daneze Konges Sløjd. 

Jorgani është i mbushur me Kapok. Kapok është një fibër natyrale dhe organike e mbledhur nga pema kapok, që rritet e egër në pyjet tropikale.

Fibra ka shumë veti të vlefshme, ideale për ndjeshmërinë e të sapolindurëve. Kapoku lejon frymëmarrjen e tekstileve më shumë se çdo fibër tjetër natyrore pasi përbëhet 80% ajër, gjë që e bën atë shumë herë më të lehtë se pambuku. Fijet janë të mbuluara me një shtresë të hollë dylli që largon insektet dhe pluhurin, dhe nuk përdoren pesticide në prodhim.

  • Përmasa 100x140cm, përshtatet me çarçafët tanë të përmasës Junior 100x140cm.
  • Shihni më poshtë mbi mirëmbajtjen specifike të produkteve tekstile prej kapoku.

8,800L 12,000L

1 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Jorgan 100×140, me kapok – Konges Sløjd”

There are no reviews yet.