,

Jelek Noti – Cherry

Konges Slojd
Availability:

2 stok


Jelekët e notit i japin siguri fëmijëve, duke i ngritur mbi ujë. Zhvillojnë qysh herët instiktet e notit dhe rekomandohet të mbahen veshur edhe gjatë kohës që luajnë në bregun e detit.

  • Materiali është neoprene, nuk mban lagështirë, thahet shpejt dhe është i butë në lëkurë.
  • Fëmijët duhet të jenë në monitorim dhe mbikëqyrje të pandërprerë gjatë gjithë kohës nga të rriturit, edhe me jelekun e notit veshur në ujë.
  • Zgjidhni masën e duhur të jelekit, sipas moshës dhe peshës:

Masa 1-2 vjeç: 11 – 15kg

Masa 2-3 vjeç: 15-20kg

Masa 4-6 vjeç: 20-25kg

5,800L

Prioriteti:

Marka

Masa Kids

, ,

Materiali

90% neoprene, 10% polyester

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Jelek Noti – Cherry”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…