,

Jastëk për karrige Teddy

Childhome
Availability:

1 stok


Jastëk universal, për karrige ngrënieje, me veshje cilësore pellushi dhe vesh prej arushi!

Personazhi i arushit dhe atmosfera e ngrohtë që ai krijon, e kthen kohën e ngrënies në kënaqësi për të vegjlit dhe e bën më të lehtë këtë proces për prindërit, gjyshet, dadot!

  • Përshtatet perfekt me karrigen tonë të ngrënies Lambda Grow Chair
  • Përbëhet nga dy pjesë: një për kurrizin dhe një për ndenjësen e karriges. Të dy pjesët fiksohen lehtësisht në karrige me ngjitësen Velcro mbrapa.

6,800L

1 stok

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Jastëk për karrige Teddy”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…