,

Jastëk për karrige Jersey Marin

Childhome
Availability:

1 stok


Jastëk universal për karrige ngrënieje me veshje cilësore pambuku

  • Përshatet perfekt me karrigen tonë të ngrënies Lambda Grow Chair
  • Përbëhet nga dy pjesë: një për kurrizin dhe një për ndenjësen e karriges. Të dy pjesët fiksohen lehtësisht në karrige me ngjitësen Velcro mbrapa.

4,990L

1 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Jastëk për karrige Jersey Marin”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…