Sold out!
,

Jastëk për karrige – Jersey Hearts

Childhome
Availability:

S’ka stok


Jastëk universal për karrige ngrënieje me veshje cilësore pambuku

  • Përshatet perfekt me karrigen tonë të ngrënies Lambda Grow Chair
  • Përbëhet nga dy pjesë: një për kurrizin dhe një për ndenjësen e karriges. Të dy pjesët fiksohen lehtësisht në karrige me ngjitësen Velcro mbrapa.
  • Mund të përdoret edhe në karrocë apo në ulëse të tjera për bebe, falë vrimave në të për vendosjen e rripave të sigurimit.

4,990L

Sold out!

Peshë 0.4 kg
Përmasa 42 × 31 × 0.2 cm
Marka

Ngjyra

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Jastëk për karrige – Jersey Hearts”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…