Sold out!
,

Helmetë e Bardhë 3-6vj

Janod
Availability:

S’ka stok


Mosha: 3-6 vjeç

Helmeta e Janod është shumë praktike pasi mund të rregullohet sipas madhësisë së kokës nga 47 në 54 cm falë një doreze.

Ka sfungjer rehatie të lëvizshme, 11 vrima ventilimi dhe 3 pika rregullimi (kryqe me rripa, një kapëse për rripin e mjekrës dhe një dorezë), të gjitha këto mundësojnë rehati dhe përshtatshmëri të shpejtë dhe të lehtë. 

4,200L

Sold out!

Marka

Mosha

Materiali

Metalike

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Helmetë e Bardhë 3-6vj”

There are no reviews yet.