, ,

Hapësira sipas meje! – me stickers, Londji

Availability:

6 stok


Mosha: 3-8 vjeç

Krijoni qiellin tuaj me plot 150 stickers me anije kozmike, personazhe të ndryshme, satelitë, planetë, yjësi dhe yje të të gjitha llojeve! 

  • Stickers janë të ripërdorshme
  • Ilustrimet nga Teresa Bellon

***

Krijuar dhe prodhuar në Spanjë, nga Londji: një projekt bashkëkohor ku takohen arti, loja dhe origjinaliteti në mënyrë të qëndrueshme, duke respektuar natyrën dhe mjedisin e punës, që nga viti 2004.


1,400L

6 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Hapësira sipas meje! – me stickers, Londji”

There are no reviews yet.