Gushore për të sapolindur – Blue

Availability:

4 stok


Asnjë gushore nuk e mban bebin e pastër e të thatë gjatë ditës? Gushoret e Nododinoz janë menduar posaçërisht për bebet e vogla. Ato janë më të trasha se gushoret tradicionale dhe janë ultra absorbuese. Janë elegante në të njejtën kohë.

  • Përmasa: 14 x 20 cm 
  • 100% pambuk organik
  • Prodhuar në Barcelonë

1,380L

4 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gushore për të sapolindur – Blue”

There are no reviews yet.