, ,

Gushore me mëngë, Poppy

Konges Slojd
Availability:

9 stok


Mosha: 4 muaj – 2vjeç

Onesize

Gushore me mëngë të gjata, nëse duam t’i lëmë fëmijët veçanërisht të lirë në kuzhinë e të zbulojnë çdo përbërës të supës me çdo mjet!

  • Ideale për vaktet e përditshme, festa dhe piknik jashtë shtëpisë.
  • Mund të përdoret edhe për arts&crafts
  • Pastrohet pas çdo vakti me ujë dhe sapun.

Seti përmban: 2x gushore

4,900L

9 stok

Loading...
Compare
Marka

Materiali

100% PU 100% polyester mbrapa

Mirëmbajta

Pastrojeni me leckë të lagur.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gushore me mëngë, Poppy”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…