Sold out!
, ,

Gurë formues druri – Sweet Cocoon

Janod
Availability:

S’ka stok


Mosha: 2 vjeç

Zbuloni një aktivitet të mrekullueshme formues, mbi ndërtimin dhe ekuilibrin.

Kjo lojë përbëhet nga 20 gurë druri me forma, ngjyra dhe prerje të ndryshme. Fëmijët mund të ndjekin instinktet e tyre, të mbledhin dhe kombinojnë çdo element siç e shohin të arsyeshme. Kushedi sa lart mund të shkojnë!

Kjo lodër prej druri është pjesë e koleksionit Sweet Cocoon; një koleksion me ngjyra delikate, frymëzuar nga tendencat aktuale për të promovuar me shije mësimin në moshë të hershme!

Materiali: Dru, mdf

***

Janod është një ndër markat më tradicionale dhe simbolike franceze, e cila që nga viti 1975 krijon dhe prodhon lojra druri, lojra edukative dhe argëtuese bazuar në prototipe origjinale.***

Disa nga lojrat klasike të Janod janë aq popullore në Francë, sa duket të mbash në dorë një pjesë historie që kanë shënuar fëmijërinë e shumë brezave. 

Për të sjell një lojë të re, duhet 1 vit nga idea fillestare dhe hedhja në treg. 

Lojrat janë të trashëgueshme. Lojrat dhe paketimet janë punuar me dru apo materiale të riciklueshme. 

5,300L

Sold out!

Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gurë formues druri – Sweet Cocoon”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…