-40% Sold out!
, , ,

Golfy – Djeco

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 6 vjeç

Golfy është një lojë me zarë me ngjyra, marbles. Fëmijët duhet të krijojnë shtigje  duke përdorur 6 pengesa me vrimat, ku do të shënjeshtrojnë 10 zarët. 

  • Seti përfshin: 6 pengesat me ngjyra, 10 zarë dhe një çantë për të ruajtur elementët e lojës
  • Mund të luhet vetëm ose në grup
  • Për lojë brenda ose jashtë shtëpisë

2,760L 4,600L

Sold out!

Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Golfy – Djeco”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…