, , ,

Glob dëbore me muzikë – The Mustaches

Moulin Roty
Availability:

7 stok


Glob dëbore mbushur me magji dhe muzikë! Një maçok i vogël qëndron në qendër të globit transparent nën një dush me yje të vogla, nën tingujt e një muzike të butë. 

Mund të jetë një element dekori i dashur në dhomë ndërsa shoqëron fëmijët në kohën e gjumit. Kutia e muzikës është me kurdisje.

6,500L

7 stok

Loading...
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Glob dëbore me muzikë – The Mustaches”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…