Sold out!
,

Puzzle i madh 36cp- Djeco, Animal parade

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 4 vjeç

Giant Puzzle është një koleksion i veçantë i galerisë të pasur të Djeco Puzzles, ku figura është gjigande!

Parada e Kafshëve, një ilustrim fanastik 1.33 metër i gjatë! Uluni në tokë ose në një tavolinë të gjatë për të formuar puzzle me 36 pjesë! Ngjyrat dhe cilësia janë të shkëlqyera për t’u vendosur më pas në mur si poster e përfunduar.

Jigsaw puzzle: 1.33m
Ilustrimet nga Delphine Jacquot

3,200L

Sold out!

Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Puzzle i madh 36cp- Djeco, Animal parade”

There are no reviews yet.