Geta – Ice Creams

Konges Slojd
Availability:

2 stok


Set me 3 palë geta të ngrohta, nga Konges Sløjd. Pjesa nga gjuri e poshtë vjen me stil të thurur.

Getat vijnë në 3 nuanca të ndryshme të lehta.

Materiali organik lejon ajrosjen e mirë të këmbëve dhe siguron rehati për fëmijë, edhe pasi i mbajnë veshur gjatë gjithë ditës.

4,500L

Prioriteti:

Marka

Masa Kids

, , , , , ,

Materiali

75% ORGANIC COTTON 23% POLYAMID 2% ELASTANE

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Geta – Ice Creams”

There are no reviews yet.