,

Geta – Hearts & Stars

Konges Slojd
Availability:

2 stok


Set me 3 palë geta të ngrohta, nga Konges Sløjd.

Getat vijnë me 3 motive të ndryshme me motive festive.

Materiali organik lejon ajrosjen e mirë të këmbëve dhe siguron rehati për fëmijë, edhe pasi i mbajnë veshur gjatë gjithë ditës.

5,200L

Prioriteti:

Marka

Masa Kids

, , , , , ,

Materiali

75% ORGANIC COTTON 23% POLYAMID 2% ELASTANE

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Geta – Hearts & Stars”

There are no reviews yet.