,

Rreth 2x – Sparkle Hearts

Mimi & Lula

Zbukuroni flokët e saj me rrethin me dy shiritë të hollë, me zemra ngjyrë pastel dhe xixëlluese, mbështjellë me fjongo ngjyrë rozë të lehtë!

  • Rrethi është delikat dhe elegant, për çdo rast të veçantë apo thjesht një shëtitje me stil!
  • E rehatshme dhe shumë i lehtë për t’u mbajtur, aq sa nuk ndihet të jetë aty!

2,100L

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Rreth 2x – Sparkle Hearts”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…