, ,

Fustan Rosie Navy Blazer

Konges Slojd
Availability:

1 stok


Fustan saten nga koleksioni ëndërrimtar dhe festiv i Konges Sløjd.

Masat janë reale; rekomandojmë përgjithësisht të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

8,800L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , , , ,

Materiali

100% RECYCLED POLYESTER Tyli / 100% pambuk organik shtresa brenda

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Fustan Rosie Navy Blazer”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…