Sold out!
,

Fustan Coeur

Konges Slojd
Availability:

S’ka stok


Fustan pambuku, i bardhë, i butë dhe me detaje të vogla të kuqe, zbukuruar me zemra të vogla.

  • Masat janë reale; rekomandojmë përgjithësisht të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

8,200L

Prioriteti:

Marka

Masa Kids

, , , , , ,

Materiali

100% pambuk organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Fustan Coeur”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…